Ettevõtte nimi: ENEREST OÜ
Asutamise aasta: 2013
Koduleht: www.enerest.ee
Aadress: Allika tn 14, Peetri, Rae Vald, Harjumaa / Allika street 14, Peetri village, Rae Parish, Harju County

Tutvustus:
Enerest on Eestis taustaga ettevõte mille fookus on ehitusmaterjalide müügil ja tehnilisel toel energiatõhusate ja vähem tootmismahukate tarindite ehitamisel.
Eneresti tootevalik katab kõikide oluliste välistarindite (vundamendid, seinad, katused) kaasaegse soojustamise vajadused ning suudab neid ühildada innovatiivsete veetõkkelahendustega lamekatustel.
Lõviosa Eneresti kaubavalikust moodustab ülemaailmselt juhtiva katusematerjalide tootja IKO Group tootevalik (IKO Enertherm soojustusplaadid / IKO katusekatted), mille kõrvale pakutakse kvaliteetseid ja innovatiivseid abivahendeid alates montaaživahtude brändist PudeliPoroloon kuni külmasillavabade fassaadiankruteni.
Tulevikku silmas pidades kasvab Eneresti tootevalikus leegivabade, iseliimuvate ning peegelduvate pindadega katusekattematerjalide maht, mis võimaldab tõsta ohutust tuletööde vältimisega, tootlikkust tööjõumahukuse vähenemisega ning parendada hoonete ökoloogilist jalajälge valgete NO2 töötlusega katusekatetega.

Panustasime Vabaõhumuuseumi näitusemaja projekti nende toodete/teenustega:
Panustasime Vabaõhumuuseumi projekti tüübli- ja leegivaba katuselahendusega, mille moodustasid: iseliimuv aurutõke IKO Shield ALU, PIR soojustusplaadid IKO Enertherm ALU ja Enertherm MG ning ühekihiline peegelduva pinnaga iseliimuv katuse veetõke IKO Carrara Mono Stick.

TEHASEMAJA OÜ KONSORTSIUMETTEVÕTTED