Ettevõtte nimi: Terasvai OÜ
Asutamise aasta: 2009
Koduleht: www.terasvai.ee
Aadress: Heina 12-15, Tallinn

Tutvustus:
Terasvai OÜ toodab, turustab ja paigaldab omatoodetena valmivaid kruvi- ja terasvaiasid nii era- kui ärisektorile. Oleme Eesti kapitalil põhinev ettevõte ja tegutseme Eesti turul alates 2009. aastast. Meie tooteportfelli kuuluvad erinevas mõõdus ja erineva kandevõimega kruvivaiad, terasvaiad ja kõik sinna juurde kuuluvad lisatarvikud. Kuni 1,5 tonnise (15 kN) kandevõimega kruvivaiad on sobivad nii terrasside kui väikehoonete kandmiseks. Nimetatud vaiu on võimalik ka ise käsitsi paigaldada. Kruvi- ja terasvaiad kandevõimega kuni 70 tonni (700 kN) sobivad nii suurhoonete kui eriliste suurrajatiste kandeks – autosalongidest, kortermajade ja tuuleparkideni.

Panustasime Vabaõhumuuseumi näitusemaja projekti nende toodete/teenustega:
Terasvai OÜ paigaldas õppepaviljonile ja terrassile kuumtsingitud kruvivaiad.
Õppepaviljonile toodeti ja paigaldati 47 kuumtsingitud kruvivaia keermelabaga Ø 150 mm, toru 60,3 x 3 mm (terase klass S355). Vaia kandevõime 30kN ja vaia pikkus kuni 2,5 m.
Lisaks toodeti ja paigaldati õppepaviljoni terrassile 27 kuumtsingitud kruvivaia keermelabaga Ø 150 mm, toru 60,3 x 3 mm (terase klass S355). Vaia kandevõime 30kN ja vaia pikkus kuni 2 m.

TEHASEMAJA OÜ KONSORTSIUMETTEVÕTTED