TEHASEMAJA – EESTI EDUMEELSETE MAJATEHASTE KONSORTSIUMETTEVÕTE

Tänapäeval on liikunud ehitus platsilt tehasesse – tõuseb kvaliteet, efektiivsus ning konkurentsivõime nii ajas kui hinnas. Sajanditepikkused puitehituse traditsioonid ja teadmised on tänaseks kujundanud Eestist suurima puitmajade eksportööri Euroopas. Tehasemaja OÜ konsortsiumis olevad ettevõtted pakuvad käsitööpalkmaju, masintöödeldud palkmaju, karkassmaju ja ristkihtpuitmaju ning seni üks märkimisväärsemaid ühisprojekte on EV100 puhul loodud Puitehituse Kompetentsikeskus Eesti Vabaõhumuuseumis.

Tehasemaja OÜ konsortsiumis olevad ettevõtted pakuvad käsitööpalkmaju, masintöödeldud palkmaju, karkassmaju ja ristkihtpuitmaju ning seni üks märkimisväärsemaid ühisprojekte on EV100 puhul loodud Puitehituse Kompetentsikeskus Eesti Vabaõhumuuseumis.

KOMPETENTSIKESKUS ON KOKKU TOONUD ENAM KUI 100 PARTNERETTEVÕTET,

kes kõik on projekti elluviimisel andnud olulise panuse oma teenuste, materjalide ja toodetega. Asjaosalised usuvad, et kompetentsikeskus aitab tuua laiemad teadmised puitmaja ehitusprotsessist nii oma kodu planeerijatele kui ka professionaalidele, kõigile, kes soovivad infot tänapäevaste tehnoloogiate ja võimaluste kohta puitehitiste valdkonnas.

Kuna majaehitus on erakordselt detailidemahukas protsess, kus valikuid on peadpööritavalt palju (alustades pinnaseuuringutest ja lõpetades muruseemne valikuga), oleme loonud keskuse nii era- kui äriklientidele, et aidata leida sobivaimad lahendused ühest kohast ja mõistliku aja jooksul.